Чина посівна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Чина посівна

Чину посівна - трав'яниста самозапильна однорічна рослина з прямим або кучерявим стеблом, висотою більше 50 см. У світі існує приблизно 200 видів чини. Найпоширеніший вид - запашний горошок, вирощується на зерно. Чина може використовуватися, як харчовий продукт, корм для худоби, в якості лікарського засобу і для технічних потреб.

Виділяють три групи чини: світло-темно і білонасіннєві. Розмір насіння варіюється від дрібно до великонасіннєві. Насіння чини мають круглу форму. Плід чини – багато насіннєвий біб, гладкий на дотик і темно-сірого кольору. Найвідоміші сорти посівної чини - великонасіннєві і дрібнонасіннєві.

Чина може виростати в посушливих, а так само холодних (до -8 * С) місцях. Посів краще проводити ранньою весною в спеціально підготовлений грунт. Для підживлення використовують добрива з вмістом калію і фосфору. Догляд полягає в регулярному розпушуванні і прополюванні.

Цікаві факти про Чину

Чина в основному відома, як технічна і кормова культура. Так само може використовуватися як декоративна рослина.

За кількістю білка чина випереджає горох, але вариться довше. Зелена маса рослини використовується, як корм для худоби. У народній медицині чина використовується при лікуванні хронічних захворювань дихальної системи.

Де купити насіння Чини

У нас на сайті ви можете знайти підходящого вам виробника чини посівної, обговорити всі нюанси з ним і замовити доставку продукції собі в місто.

  • Заявник: Інститут зернового господарства Національної академії аграрних наук; Красноградська дослідна станція Інституту зернового господарства Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут зернового господарства Національної академії аграрних наук; Красноградська дослідна станція Інституту зернового господарства Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: бобові Культура: Чина посівна Рік реєстрації: 2006
    детальніше відгуки: 0