Цибуля запашна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Лук запашний

Лук запашний (китайський часник) - багаторічна культура, що виростає на одному місці до 4 років. Для вживання використовують ланцетоподібні листя, які дуже довго не грубіють і залишаються ніжними.

Батьківщиною рослини вважаються гірські райони Монголії та Китаю, де особливо цінний його смак під час цвітіння. При цьому китайську цибулю вживають цілком (стрілки, квіти). Сама ж цибулина до їжі не придатна, тому що дуже дрібна і покрита сітчасто-волокнистою оболонкою.

Розмножується цибулю так само, як і всі інші сорти цибулинних - вегетативно або використовуються насіння цибулі запашної. У перший рік посадки рослина росте дуже повільно і вже на другий рік дає повноцінний урожай - 4 кг / м ² за кілька зрізань.

Багато сортів запашної цибулі висіваються дуже рано (лютий, березень) на ділянки, заправлені ще з осені різними добривами. Сходи можна побачити через 12-25 днів.

Особливою продуктивністю відрізняються деякі сорти цибулі - це Зоряний та Етюд, що дозволяють при мінімальній витраті посадкового матеріалу отримати високий урожай.

У нас на сайті можна купити насіння цибулі запашної з доставкою в будь-який регіон.

  • Заявник: Донецька дослідна станція Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Донецька дослідна станція Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Донецька дослідна станція Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Цибуля запашна Рік реєстрації: 2005
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Цибуля запашна Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0