Ельшольція Стаунтона - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Ельшольція Стаунтона

Багаторічний типовий напівчагарник сімейства ясноткових, сорт ельшольція Стаунтона може досягати висоти 1 метр і бути в діаметрі до 80 см. Період активного росту - з травня по липень. Цвітіння великих колосовидних суцвіть починається у вересні, а в жовтні ельшольція Стаунтона дає плоди, що містять значну кількість жирних кислот, з приємним ароматом. Це обумовлює можливість застосування рослини в кулінарії, харчової промисловості та парфумерії. Відмінний медонос.

Агротехніка і розмноження сорту

Промислове розведення цієї світлолюбної рослини може бути як живцями, так і насінням. Високопродуктивні насіння ельшольція Стаунтона висаджують в легкі, пухкі грунту при стабільних температурах не нижче 20 С і протягом 3-4 тижнів з'являються перші сходи. Догляд за ним полягає в досить рясному поливі і сезонних підгодівлях для правильного формування куща і кореневої системи.

Купити насіння за вигідними цінами і отримати повну інформацію по виробнику можна на нашому сайті.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Ельшольція Стаунтона Рік реєстрації: 2002
    детальніше відгуки: 0