Еспарцет закавказький - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Еспарцет закавказький

Еспарцет закавказький є посухостійким і морозостійким видом кормових і медоносних трав. У процесі росту досягає 150 см. Виростати на одному місці може від 3-7 років, що не впливає на кількість і якість укосів.

Трава еспарцет є гарним медоносом, а також для отримання висококласного корму худобі, який за своїми поживними цінностям прирівнюється до люцерни. Також для поліпшення сівозміни - рослина сприяє збільшенню азотистих сполук у грунті.

Культура не вимоглива до якості грунту, проте вкрай важко переносить кислі грунти. Насіння еспарцету кавказького висаджують звичайним способом, дотримуючись при цьому норми висіву - 70-90 кг/га. Для підвищення врожайності рекомендується додаткове запилення бджолами.

Всі сорти закавказького еспарцету прибирати на сіно можна у фазі бутонізації. Якщо з укосом запізнитися, то є ймовірність втратити 15-20% білка, що позначається на якості сіна - воно стає грубим і погано поїдається худобою.

Купити насіння закавказького еспарцету можна на нашому сайті. Весь посадковий матеріал реалізується як оптом, так і дрібним оптом за прийнятними цінами виробника.

 • Заявник: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Підтримувач: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Власник: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Еспарцет закавказький Рік реєстрації: 2008
  детальніше відгуки: 0
 • Фасування 1 т
  Ціна від 9000.00 Грн/ (333.09 USD/) до 9000.00 Грн/ (333.09 USD/)
  пропозиції (1)
  Заявник: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Підтримувач: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Власник: Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Еспарцет закавказький Рік реєстрації: 2006
  детальніше відгуки: 0