Гібіск їстивний (Бамія) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Гібіскус їстівний (Бамія)

Гібіскус їстівний - однорічна овочева культура з сімейства мальв. Має два основних види - карликовий і високорослий вид. До першого відносяться рослини до 40 см у висоту, а до другого понад 40 см і навіть деякі сорти можуть доходити до 2-х метрів.

На даний момент гібіскус розводиться в деяких районах не тільки як овочева культура, а й для прядильних цілей. У їжу придатні 3-5 денні плоди, які варять, смажать, сушать. Для текстильних цілей використовуються молоде листя, в яких міститься міцне волокно придатне для виробництва мішковини і мотузки.

Гібіскус їстівний (Бамія) дуже вимоглива до тепла, освітленню і вологості грунту. Молоді пагони можуть загинути навіть при незначних заморозках. Легко витримують короткочасну посуху. Не переносить заболочених і засолених грунтів.

Насіння гібіскусу висіваються у відкритий грунт при достатньому його прогріванні. Цвісти рослина починає через 3 місяці, а на дозрівання плодів знадобиться десь 40 днів.

Особливими смаковими властивостями і високою врожайністю володіють сорти гібіскуса Діброва і Сопілка, надані від дослідної станції «Маяк» НААУ. Купити насіння гібіскуса їстівного можна на сайті за цінами від виробника.

  • Заявник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Гібіск їстивний (Бамія) Рік реєстрації: 2006
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Гібіск їстивний (Бамія) Рік реєстрації: 2007
    детальніше відгуки: 0