Гірчиця салатна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Гірчиця салатна

Гірчиця салатна - однорічна рослина сімейства хрестоцвіті, невибаглива і стійка до холоду. Це скоростигла культура - насіння гірчиці салатної проростає вже на 3 день, через 30 днів зелене листя можна вживати в їжу.

Свіже листя гірчиці містить велику кількість корисних для здоров'я вітамінів і мінералів: залізо, магній, фосфор, а також каротин, аскорбінову кислоту, вітаміни В1 і В2.

Посів гірчиці проводять ранньою весною. Для регулярної появи нових листків, насіння висівають з інтервалом від 7 до 14 днів кілька разів. Гірчиця утворює великі листи, зібрані в розетку. Деякі сорти салатної гірчиці мають різьблене або розсічене листя, інші - гладкі. Гірчиця, посаджена густо, має більш ніжну зелень, ніж розріджені рослини. Листя вважаються готовими до вживання, коли їх висота досягає 8-10 см.

Листова гірчиця невимоглива до грунту, але погано росте на місцях, де колись була посаджена капуста або зелений салат.

На сайті можна знайти і купити найкращі сорти насіння листової гірчиці цієї невибагливої і корисного для здоров'я рослини.

  • Заявник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Гірчиця салатна Рік реєстрації: 2005
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Дослідна станція "Маяк" Інституту овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Гірчиця салатна Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0