Гребінник звичайний (декоративний) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Гребенник звичайний

Гребенник звичайний (декоративний) - рихлокустовий злак, активно застосовується в декоративному садівництві. Злак виростає на висоту від 25 до 80 см. Його листя - досить вузькі, звичайно темно-зеленого кольору, лінійної форми, з загостреними кінчиками. Його волоті колосоподібні, односторонні. Розростається гребенник повільно, зате утворює в результаті дуже стійкий до витоптування дерен. Цвіте гребенник влітку, воліє піщані грунти і добре переносить посуху.

Гребенник входить до багатьох готових сумішей для спортивного і звичайного газону, але оскільки він погано уживається з овсяницею і мітлицею, а його жорсткі стебла погано стрижуться, то гребенник краще не застосовувати для партерного газону.

Ми пропонуємо вам насіння гребенника звичайного оптовими і дрібнооптовими партіями по одним з найдоступніших в Україні цінами. Ми співпрацюємо з кращими українськими виробниками насіння, зокрема, з Національним ботанічним садом НАН України, які гарантують найвищу якість насіння і стійкість рослин до шкідників і несприятливих погодних умов.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Гребінник звичайний (декоративний) Рік реєстрації: 1982
    детальніше відгуки: 0