Хатьма тюрінгська (Лаватера) - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Хатьма Тюрінгський (Лаватера)

Хатьма Тюрінгський (Лаватера) - це багаторічна рослина, яка відноситься до сімейства мальвових, зазвичай висаджують в садах для декорування території. Дана рослина має досить великі кущі заввишки від одного метра до двох, з великими поодинокими квітами, рожевого кольору.

Період цвітіння у хатьми Тюрингського - з червня по вересень, в цей час він виділяє нектар і пилок у великих кількостях, тому на його запах добре летять бджоли. Квітка за два дні цвітіння виділяє до 1 мг цукру. З одного гектара сорту лаватера можна отримати нектару близько 200 кг і понад 500 кг пилку. Мед з хатьми виходить світлий, з чудовим ароматом і смаком.

До грунту рослина не вибаглива, не вимагає особливого добрива. Не любить перезволоження, але під час тривалої посухи його рекомендують поливати.

Ми пропонуємо насіння лаватери відмінної якості, як великим оптом, так і дрібними партіями. Весь товар сертифікований. Тільки у нас можна придбати насіння за доступними цінами. Ми гарантуємо великий відсоток проростання, купленого у нас насіння. Наші консультанти дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з даною рослиною. Замовлення можна зробити на сайті.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Хатьма тюрінгська (Лаватера) Рік реєстрації: 1999
    детальніше відгуки: 0