Капуста червоноголова - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Капуста червонокачанна

Червонокачанна капуста (або як її ще називають за синювато-фіолетові листя "синя капуста") є підвидом широко відомої повсюдно білокачанної капусти.

Насіння синьої капусти не так давно стало популярним на території нашої країни, але дуже швидко завоювало добре ставлення садівників, тому що "синя капуста" в першу чергу культура стійка до холоду. Незважаючи на те, що комфортна температура для вирощування цього овоча коливається в районі плюс п'ятнадцяти, капуста червонокачанна витримує заморозки до мінус восьми градусів за Цельсієм.

Магній, залізо, калій, вітаміни групи В, вітамін С, велика кількість ферментів, клітковини і білків - все це корисні властивості овоча під назвою червонокачанна капуста, насіння якого ви можете придбати на нашому сайті. Ми підібрали для вас різні сорти червонокачанної капусти, які можна замовити і купити у нас.

  • Заявник: Бейо Заден Б.В. Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Капуста червоноголова Рік реєстрації: 1997
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Клоз Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Капуста червоноголова Рік реєстрації: 2013
    детальніше відгуки: 0