Конюшина олександрійська - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Конюшина олександрійська

У нашій країні розводиться конюшина олександрійська або єгипетська (T. Alexandrinum). Дана культура родом з Сирії, Єгипту. Як і інші види бобових, ця конюшина значно покращує грунт, так як в клубеньках його кореневої системи живуть азотфіксуючі симбіотичні бактерії.

Обробіток грунту

Необхідно відзначити, що коли конюшина олександрійська заорюється, грунт значно збагачується гумусом, азотом. Крім того, коріння конюшини досить глибоко здатні проникати в грунт, завдяки чому полегшується дренаж, а також збільшується вологоємність.

Обробіток грунту залежатиме від вимог самої покривної культури. Крім того, враховуються особливості конюшини. Головними вимогами до обробки слід вважати знищення бур'янів, збереження, накопичення вологи, вирівнювання поверхні. Бобові трави багаторічні відмінно реагують на оранку (глибоку) в 27 см.

Продаж насіння конюшини

Насіння олександрійської конюшини реалізуються оптом, в роздріб різними компаніями на нашому аграрному порталі. Постачальники готові відповісти на ваші запитання щодо олександрійської конюшини. Телефонуйте!

  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Конюшина олександрійська Рік реєстрації: 1996
    детальніше відгуки: 0