Конюшина відкритозіва - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Конюшина відкрітозіва

Конюшина відкрітозіва відноситься до роду трав сімейства бобових. Це культура, яка особливо цінується за багатий зміст у ній білка. Виростає рослина найчастіше в помірній зоні. Має трійчасті листя, суцвіття представляють собою головки, що мають велике число дрібних квіток. Рослина є відмінним медоносом.

Правила посіву

Основними вимогами до попередників для спеціальних покривних культур для підсівки конюшини можна вважати чистоту полів, оскільки ця рослина є досить чутливим до наявності бур'янів. Кращими покривними культурами для конюшини можна вважати колосові, однорічні трави, кукурудзу, суданську траву. Повернення конюшини допускається на те саме поле не раніше, ніж через чотири роки, в іншому випадку це загрожує «конюштновтомленням» грунту.

Купівля насіння конюшини

Такі сорти конюшини як конюшина відкрітозіва сьогодні не сильно поширені в нашій країні. І якщо ви хочете замовити насіння конюшини, то зробити це можна на нашому сайті. Продаж насіння здійснюється оптом і в роздріб, постачальники надають оптовим покупцям хороші знижки.

  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Конюшина відкритозіва Рік реєстрації: 1999
    детальніше відгуки: 0