Кострице-райграсовий гібрид - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Костров-райграсовий гібрид

Всі сорти костров-райгасового гібрида є посухостійкими, зимостійкими і володіють високою стійкістю до різних захворювань. Основне використання - кормове, але також підійде для газонів і зміцнення насипів і рухливих пісків.

Дана культура характеризується високим прямостоячим стеблом, що досягає висоти до 70 см. Костров-райграсовий гібрид має ранній період колошення і до того ж не у великій кількості. При цьому суцвіття довгі і помірні. Можливість використання як кормової трави на одному місці перевищує 4 роки.

Особливу цінність костров-райграсовий гібрид представляє як кормова трава для сінокісних і пасовищних угідь. Може використовуватися як зелена маса, а також для заготівлі на силос. Середній збір врожаю сухої речовини становить - 121 ц/га. При цьому сирого протеїну міститься до 11%.

На сайті представлено насіння костриці одного виду. Саме Ліфема перевершує за всіма властивостями всі інші сорти цієї культури. Замовити насіння можна на сайті з швидкою доставкою в будь-який регіон.

  • Заявник: Євро Грас Брідінг ГмбХ і Ко. КГ Підтримувач: Власник: Євро Грас Брідінг ГмбХ і Ко. КГ Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Кострице-райграсовий гібрид Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0