Костриця Беккера - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Костриця Беккера

Костриця Беккера - вид злаків з роду Костриця. На відміну від своїх дикорослих побратимів Кострицю Беккера частіше зустрінеш на газонах, ніж вільно зростаючої в полях. Вся справа в тому, що даний вид використовується не як кормова культура, а як декоративну рослину.

Насіння Костриці Беккера виростають з прямостоячим стеблом, рослина формує підземні повзучі пагони або густі дерновини. Для економії води у костриці Беккера листя згорнуті або складені вздовж пластинки. Так у костриці утворюються порожнини з дуже вологим повітрям, завдяки якому вона здатна легко переносити нетривалі посухи.

Сорт трави Костриці Беккера фахівці рекомендують висаджувати на газонах, що знаходяться на піщаних грунтах. Для кращої якості ваших газонів ми наполегливо рекомендуємо купувати тільки якісне насіння від перевірених часом селекційних підприємств. Таких, з якими співпрацює наш портал. Ми гарантуємо вам найкращу в Україні ціну при найвищій якості насіння. Ми працюємо як з оптовими, так і з дрібнооптовими покупцями.

Інтернет-портал Pesticidov.net - ми пропонуємо вам тільки найкраще насіння від кращих селекціонерів по найдемократичнішим цінами!

  • Заявник: ДЛФ - Тріфоліум А/С Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Костриця Беккера Рік реєстрації: 1999
    детальніше відгуки: 0