Костриця тонколиста - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Костриця тонколиста

Як відомо, практично будь-які сорти трави костриця тонколиста є якщо не відмінними, то хоча б непоганими кормовими пасовищними (і, можливо, навіть сінокосними) рослинами. Костриця тонколиста не виняток - крім того, що вона активно використовується при озелененні, її можна додавати в різні кормові суміші.

На жаль, її енергетична цінність не дуже висока, тому ми рекомендує давати тваринам саме суміші різних трав - так вони отримають набагато більше поживних речовин, ніж від одноманітного корму з однієї трави.

Як відомо, костриця - досить поширена в дикій природі рослина, але ми пропонуємо вам посадити культурні рослини, які можуть дещо відрізнятися від диких родичів. Насіння костриці тонколистої ви можете купити прямо на нашому сайті. Якщо вас цікавить виробник, ви завжди можете подивитися інформацію про нього у відповідному розділі.

  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Костриця тонколиста Рік реєстрації: 2005
    детальніше відгуки: 0