Козлятник лікарський - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Козлятник лікарський

Лікарська трава козлятник відноситься до сімейства бобових. Географія його поширення в дикому вигляді обширна: у Європі та на Кавказі. Віддає перевагу наступні місця для зростання: узлісся, луки, уздовж берегів річок.

Лікарський козлятник відрізняється медичним призначення та додатково є відмінним медоносцем. За хімічним складом трава козлятник багата на пеганін, вітамін Р, флаворноідам, мінеральні солі. Використовують для заготівлі в медичних цілях наземну частину рослини, насіння та квіти. Застосовують для лікування як протиглисний і сечогінний засіб, при лікуванні діабету в початковій стадії.

Лікарський козлятник відноситься до отруйних рослин і при неправильному вживанні може спровокувати порушення функції кишечника і підвищити кров'яний тиск.

Багаторічна трав'яниста рослина розмножується насінням, які можна купити в нашому магазині за привабливими оптовими цінами. Вибір сорту козлятника представлений такими видами як «гарант» і «Лідія». Виведені сорти козлятника в ботанічному саду відрізняються підвищеною продуктивністю.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Козлятник лікарський Рік реєстрації: 2003
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Козлятник лікарський Рік реєстрації: 2004
    детальніше відгуки: 0