Лавандин - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Лавандіна

Лавандіна - це гібрид, отриманий завдяки схрещуванню лаванди вузьколистої з лавандою широколистною. Цей напівчагарник відноситься до сімейства Ясноткові, або Губоцвіти. За характеристиками врожайності і виходу ефірної олії з одного гектара лавандіна в три рази перевершує будь-який культивований сорт лаванди, тому його сміливо можна назвати перспективною ефірномасляною культурою.

Застосування лавандіна

Гібридна лаванда - в першу чергу джерело ефірного масла, яке використовують у виробництві лакофарбових продуктів, товарів побутової хімії, косметики та парфумерії, а також у медицині (як антисептичний і антиспазматичний засоби). Крім того, з одного гектара лавандіна можна отримати до двох центнерів меду, що володіє приємним смаком, ароматом і цілющими властивостями.

Сорти лавандіна

Найбільш поширені і перспективні сорти лаванди гібридної - це Super, Grosso, Abrial і Reydovan. Кожен сорт має свої корисні властивості. Наприклад, Abrial відрізняється кращим ароматом, Reydovan має сильний бактерицидний ефект, а Super відрізняється спазмолітичною дією.

Купити насіння лавандіна можна на нашому сайті, де ви знайдете багатий вибір якісного насіння за вигідними цінами, а також можете дізнатися докладну інформацію про виробників насіння і особливості кожного сорту.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Лавандин Рік реєстрації: 2002
    детальніше відгуки: 0