Мальва гібридна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Мальва гібридна

Багато хто звик до того, що мальва гібридна - здебільшого декоративна рослина, яка є простим, але разом з тим досить оригінальним рішенням. Огорожі, прості клумби, обрамлення доріжок та інших елементів ... Але деякі сорти квітів мальви є також добрим кормом для тварин.

Мальва може піти як на силос, так і на трав'яне борошно. У першому випадку висівати її окремо не потрібно - краще змішати насіння мальви гібридної та кукурудзи, так силос вийде набагато краще. Трав'яне борошно, навпаки, повинно бути «чистим», без будь-яких домішок. В обох випадках краще збирати траву у фазі цвітіння - саме вона вважається найбільш придатною.

Якщо погода буде досить вологою, то на перший укіс ви можете отримати 40-45 тонн з одного гектара. Бували випадки, коли в хороший рік люди збирали і другий укіс - звичайно, він був менше, ніж перший, але все ж.

Купувати насіння мальви краще з розрахунку 5 кілограмів на один гектар. Звичайно, це наближене значення, але зазвичай цієї кількості вистачає. Враховуйте це, коли будете робити замовлення на нашому сайті. Висадка не повинна проводитися глибше, ніж на 4 сантиметри.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Мальва гібридна Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0