Мангольд - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Мангольд

Мангольд (листовий буряк) є близьким родичем цукрових буряків з сімейства амарантових. Вирощується як дворічна рослина для вживання його листової частини. На першому році утворює велику розетку з листової зелені, а на другий рік квіткове стебло.

Мангольд має достатньо приємну на смак зелень, багату на вітамін С, провітамін А, а також містить велику кількість білкових і різних мінеральних речовин.

Буряк Мангольд вирощується на легких грунтах, удобрених органічною підгодівлею. Не любить важких і перезволожених грунтів. Для отримання дорослої культури, насіння мангольда, навесні висівають у грунт. Щоб збільшити листову масу рекомендується зробити підгодівлю аміачною селітрою і суперфосфатом. Збір врожаю можна проводити через 40-45 днів після посіву або за наявності п'яти-семи листів.

Щоб отримати насіння, мангольда у вересні викопують і зберігають у прохолодному місці всю зиму. Навесні виробляють посадку в грунт, з сильним заглибленням шийки і після появи квіткового стебла чекають дозрівання насіння на ньому.

Сорти Мангольд, представлені на сайті, мають високу врожайність і зимостійкість. Особливо популярним на сьогоднішній день вважається сорт Зимовий. Це ранньостиглий вид з вегетаційним періодом до 70 днів. Дозволяє одержати врожай до 2,5 - 4 кг/м.кв.

Замовити та придбати насіння мангольда можна на нашому сайті, доставка здійснюється в усі регіони за цінами від виробника.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Мангольд Рік реєстрації: 1991
    детальніше відгуки: 0