Материнка звичайна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Материнка звичайна

Материнка звичайна (материнка) є досить поширеною рослиною. Зустрічається по всій території країни, зростає зазвичай на пагорбах, галявинах і сухих відкритих місцях. Її застосовують, як пряність, називаючи «орегано». В Італії без цієї приправи не обходиться жодна піца.

Насіння материнки звичайної висаджують на початку травня, щоб до початку теплого сезону рослина встигла досить розвинутися. Фахівці не радять висаджувати насіння прямо в грунт, так як сходи дуже маленькі, і їх можуть задавити інші рослини.

Якщо говорити про сорти материнки, то вони були створені на матеріалі дикорослих квітів. Селекціонери вивели такі сорти - Хуторянка, Північне Сяйво, Карамелька, Ауреум, Компакщум. Сорт під назвою Веселка відмінно підходить для промислового виробництва сировини. Деякі види мають чисто декоративну цінність.

На нашому сайті ви можете отримати не тільки повну інформацію про кожний сорт, а й вибрати і купити насіння вподобаної рослини. Ми надаємо також можливість купити оптом материнку або ж в роздріб. Ціни приємно здивують і змусять вас ще не раз звернутися до нас.

  • Заявник: Дослідна станція лікарських рослин Національної академії аграрних наук Підтримувач: Дослідна станція лікарських рослин Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Материнка звичайна Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0