Меліса лікарська - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Меліса лікарська

Меліса лікарська - трав'яниста багаторічна рослина, що має приємний лимонний запах. Через це її часто називають «лимонна м'ята». Мелісса стане чудовою прикрасою будь-якого саду. Вона відмінно справляється з посиленим серцебиттям, знімає задишку, допомагає при неврозах.

Сорти меліси різноманітні і розрізняються терміном цвітіння, висотою, забарвленням і його інтенсивністю. Вони мають гарні назви - «Перлина», «Свіжість», «Лайм» і «Лимонний аромат». Залежно від того, яким цілям має слугувати вирощування рослини, слід підбирати його сорт. Є деякі декоративні види, які не мають практично ніякої лікувальної цінності, проте наповнять ваш будинок приємним ароматом.

Ви можете купити у нас насіння меліси лікарської - вони зберігають схожість протягом 2-3 років, а садити її можна прямо у відкритий грунт.

Ця рослина називають також трава кадило. Ми здійснюємо продаж оптом і в роздріб даного виду рослин і багатьох інших. Якщо ви бажаєте придбати мелісу, зверніться до нас. Більш докладно про ціни, способи доставки і терміни ви можете дізнатися у нас на сайті або зателефонувавши нам. Наш оператор допоможе вирішити всі виниклі проблеми чи питання.

  • Заявник: Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Меліса лікарська Рік реєстрації: 2003
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Закарпатський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук; Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Закарпатський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук; Інститут овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Меліса лікарська Рік реєстрації: 2002
    детальніше відгуки: 0