Мітлиця тонка - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Мітлиця тонка

Деякі трави, що вирощуються на корм тваринам, фахівці радять саджати на полях - це зручно, особливо якщо трава «підготовлює» грунт для наступної культури, яка буде висаджена на цьому грунті. Трава мітлиця тонка до таких не відноситься - у неї дуже розвинена коренева система, тому її радять висаджувати на пасовищах і луках - там вона принесе набагато більше користі.

Багато сортів польовиці тонкої дають дуже густий покрив. Це не могли не помітити, і сьогодні при перегляді інформації ви можете натрапити на слова: «... газонна трава мітлиця ... ». Так, сьогодні її використовують і при оформленні ландшафтів, але це не скасовує її харчової цінності.

Насіння польовиці тонкої не рідкість (особливо якщо врахувати, що вона використовується відразу в кількох галузях), але при виборі необхідно бути обережним, щоб не отримати відверто поганий товар. Краще, якщо ви звернетеся до перевірених постачальників - люди, які дорожать репутацією, не будуть вас обманювати. Де знайти таких постачальників? Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками, тому саме у нас ви можете вибрати і купити насіння польовиці тонкої за цінами від виробника.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Мітлиця тонка Рік реєстрації: 1980
    детальніше відгуки: 0