М'ята перцева - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

М'ята перцева

На сьогоднішній день нікого не здивуєш додаванням м'яти в чай. Вона дуже корисна для організму. Саме тому багато садівників намагаються посадити хоча б трохи м'яти у себе в городі, щоб мати завжди під рукою парочку листя для ранкового чаю.

Один з видів даної рослини - м'ята перцева, отримана шляхом гібридизації. Вчені взяли два види, змішавши дикі зразки водної та садової м'яти.

Насіння м'яти перцевої легко приймаються і дають достатньо швидкі сходи. Ви можете вибрати будь-які сорти м'яти перцевої, виростити її в городі або саду, а потім насолоджуватися її пряним ароматом. М'ята польова дуже активно використовується як у кулінарії, так і в медицині. Наприклад, англійська кухня не обходиться без м'яти, якщо готується соус до баранячого м'яса. У деяких американських стравах вона йде незмінним компонентом, без якого не можна приготувати страву.

Ви можете купити насіння м'яти у нас, просто зателефонувавши нам. Ми готові відповісти на будь ваше запитання, розповісти докладніше про будь-які види або сорті. Крім того, у нас передбачена оптова торгівля насінням, що знижує ціни за одиницю товару. Незмінно якісний сервіс і швидка доставка разом з приємними цінами залишать вас задоволеним.

  • Заявник: Дослідна станція лікарських рослин Національної академії аграрних наук Підтримувач: Дослідна станція лікарських рослин Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: М'ята перцева Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0