Молочай чиновий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Молочай чиновий

Молочай чиновий - один з найпоширеніших представників сімейства молочайних. Залежно від сорту молочаю, він може бути як однорічним, так і багаторічним. В основному, квітки схожі на парасольки, з однією тичинкою, яка має три гнізда. Квітки дуже дрібні, але, не дивлячись на це, молочай чиновий користується великою популярністю у садівників завдяки своїй гарній формі і досить яскравому забарвленню.

Ви можете придбати молочай для свого городу або дачі. З кожним роком цей вид рослини стає все більш популярним - його висаджують уздовж доріжок і огорож. Його пишна крона стане відмінною прикрасою ділянки. Так як чагарники часто бувають колючими, то їх висаджують не тільки заради краси, а й для виконання захисної функції.

Молочай, безсумнівно, дуже корисний - він допомагає боротися з різними комахами-шкідниками, в тому числі гусеницями і клопами. Деякі сорти використовуються в промислових цілях для видобутку масла.

Якщо ви бажаєте купити насіння молочаю, зверніться в нашу фірму. Ви отримаєте швидку доставку, низькі ціни і відповідь на будь-яке питання, яке вас цікавить. Багатий асортимент нікого не залишить байдужим, і ви обов'язково щось підберете відповідно до свого смаку.

  • Заявник: Інститут олійних культур Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут олійних культур Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Молочай чиновий Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0