Пирій середній - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Пирій середній

Багато хто вважає, що пирій середній - це бур'ян, від якого потрібно позбавлятися. Насправді, так і є - більшість культурних рослин він просто «душить», не даючи їм розвиватися. Саме тому з ним безжально боряться, намагаючись викорінити. Це не так просто - він дуже живучий, а коріння можу сягати на кілька метрів навколо.

Але, незважаючи на всі негативні асоціації, сорт трави пирій середній активно використовується як корм для тварин. Його можна посадити на майбутньому пасовищі або сінокосі. Завдяки своїм особливостям, він дуже скоро заповнить досить велику площу. Варто відзначити, що краще вибирати чорноземні (ну або каштанові) грунти - так він розвинеться максимально швидко. Ще один важливий момент - рослина багаторічна, так що, якщо ви засієте грунт пирієм, не варто сподіватися, що на наступний рік на цьому ж місці ви зможете без наслідків посадити кукурудзу і т.д.

Насіння пирію середнього може бути не таким популярним, як насіння всіх знайомих кормових трав, але все таки ми готові надати їх вам за цінами від виробника. Ми співпрацюємо з багатьма постачальниками, завдяки чому в нашому розпорядженні найширший спектр товарів, які ми можемо вам запропонувати.

  • Заявник: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Підтримувач: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Власник: Київська дослідна станція Національного наукового центру "Інститут землеробства Національної академії аграрних наук" Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Пирій середній Рік реєстрації: 2005
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Пирій середній Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0