Плоскуха хлібна, пайза - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Плоскуха хлібна, пайза

Плоскуха хлібна представляє собою трав'янисту однорічну рослину (сімейство злакових). Має індійське походження. В якості кормової, зернової рослини культивується в Індії, Японії, Китаї, США та інших країнах.

Особливості культури

Пайза на території нашої країни з'явилася лише наприкінці дев'ятнадцятого століття як кормова культура. Вона має високу поживну цінність, її чудово поїдають тварини як сіно або зелену масу. За поживністю не поступається суданській траві, сорго. Зерно вважається поживним кормом для птиці, якщо воно размолото, то його можна використовувати як концентрований корм для великої худоби, свиней. Також зерно використовували якось давно для виготовлення пива, спирту.

Як виростити?

Будь – який сорт хлібної плоскухи виростити сьогодні зможе кожен. Для цього слід купити насіння. А зробити це ви зможете прямо зараз на нашому аграрному порталі. На сторінках сайту ви знайдете необхідні вам насіння і зможете замовити їх оптом у виробників, постачальників. Вас чекає маса пропозицій, великий вибір продукції.

  • Заявник: Інститут землеробства і тваринництва західного регіону Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Плоскуха хлібна, пайза Рік реєстрації: 2000
    детальніше відгуки: 0