Полин лимонний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Полин лимонний

Полин лимонний - багаторічна рослина, вид роду Полин, відноситься до сімейства Айстрові. За цією рослиною закріпилася кілька назв, серед яких часто використовується полин висока.

Опис рослини

Полин лікувальний або лимонний - напівчагарник, що досягає у висоту 1.5 м, а в діаметрі 60 см. Для цієї рослини характерні ажурні гілочки на прямих стеблах. Суцвіття має метельчату форму з дрібними квітками жовтого кольору.

Рослина містить гіркоти, дубильні речовини, ефірні масла і має приємний лимонний запах. Полин лимонну використовують при застуді, грипі та ряді інших захворювань. Застосовувати її можна тільки після консультації з фахівцем.

Особливості полину лимонного

Рослина теплолюбива. Всі сорти полину лимонного добре переносять засуху і воліють велику кількість світла. Для його найбільш успішного зростання потрібні родючі грунти. З одного куща відходять від 10 до 20 пагонів, які з віком дерев'яніють. Для того щоб рослині було легше перенести зиму в серпні проводять обрізку пагонів на висоті 25-30 см від грунту.

На сайті ви можете купити насіння полину лимонного у надійних виробників.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Полин лимонний Рік реєстрації: 2004
    детальніше відгуки: 0