Полин однорічний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Полин однорічний

Полин однорічний - трав'яниста рослина, яка входить в сімейство айстрових, вид роду Полин.

Характеристика полину однорічного

Рослина досягає у висоту 2 м. Для нього характерний голе, борозенчасте, пряме стебло. На початку вегетації він має зелене забарвлення, а під кінець темно-фіолетове. Листя цього виду полину довгасті. Плоди дуже дрібні, мають округло-овальну форму і бурий колір.

Від трави полину виходить сильний запах, що викликано великим вмістом ефірної олії. ЇЇ кількість збільшується з початку цвітіння і до періоду утворення плодів. До складу ефірної олії входять пінен, цинеол, камфен, камфора, оцтова і масляна кислота.

Особливості полину

Рослина здатна переносити посуху, а також стійка до шкідників і хвороб. Період цвітіння припадає на серпень - вересень. Як попередника для цієї культури вигідно використовувати озимі хліба.

На сайті ви можете купити насіння полину однорічного в будь-якій кількості. Ви можете розраховувати на те, що знайдете в каталозі тільки ті сорти однорічного полину, які демонструють гарні показники врожайності і стійкості до шкідливих впливів.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Полин однорічний Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0