Пшениця шарозерна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Пшениця шарозерна

Пшениця шарозерна, або пшениця звичайна - найважливіша зернова культура, що стала найбільш поширеним та цінним видом зернових культур. Завдяки своїй адаптації, пшениця вирощується на різних видах грунту, і виробництво цього злаку з кожним роком продовжує зростати.

Застосовується при виготовленні хліба, борошняних виробів і інших продуктів харчування. Найбільші за площею посіви пшениці шарозерной озимої знаходяться в Євразії та Америці. Країни, які вирощують пшеницю, постійно розвивають її нові продуктивні види, щоб домогтися кращої якості і великого врожаю.

Види пшениці

Пшениця - однорічна злакова рослина з прямостоячим стеблом заввишки більше 1м. З точки зору ботаніки пшениця є травою. Насіння шарозерной пшениці - зернівка, вони є дуже цінними за своїм складом і використовуються для виробництва кращих макаронних виробів і манної крупи.

На сьогоднішній день найпопулярнішою пшеницею є сорт звичайна і тверда (дурум), які широко використовуються для випічки хліба в Європі, а сорти шарозерной пшениці дуже популярні в Індії та Пакистані. До корисних властивостей пшениці шарозерной відносяться: стійкість до вилягання, не вимогливість до грунтових умов, швидка зрілсть, куляста форма зернівки.

Де купити насіння пшениці

Щоб придбати пшеницю, вам більше не потрібно довго шукати постачальників і їхати в інше місто або навіть країну. Ми пропонуємо вам ознайомитися з виробниками у нас на сайті, тут ви можете обговорити всі нюанси і задати питання, а також домовитися про вартість продукції, і замовити доставку.

Дивіться також інші види пшениці: м'яка дворучка, тверда озима, м'яка озима, м'яка ярова, тверда яра.

  • Заявник: Державна наукова установа Краснодарський науково-дослідний інститут сільського господарства ім. П.П. Лук'яненка Підтримувач: Державна наукова установа Краснодарський науково-дослідний інститут сільського господарства ім. П.П. Лук'яненка Власник: Вид: Сільськогосподарські: злаки Культура: Пшениця шарозерна Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0