Розмарин лікарський - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Розмарин лікарський

Розмарин - напівчагарникова і чагарникова рослина сімейства Губоцвіти, рід Розмарин. Він використовується, як тонізуючий і загальнозміцнюючий народний засіб, допомагає при неврозах, використовується для поліпшення кровообігу і при зниженому тиску. Тому його більш популярна назва - розмарин лікарський.

Характеристика розмарину

Рослина являє собою чагарник, що досягає у висоту 2-х метрів. Кущ розмарину виділяє приємний аромат. Квітки дрібні, мають світло-блакитне забарвлення, сконцентровані у верхній частині гілок. Період цвітіння проходить з березня по травень. Плоди дозрівають у вересні - горішок бурого кольору округло-яйцевидної форми.

Незалежно від сорту розмарину для його успішного зростання найкраще підійдуть сухі піщані грунти, а також щебенисті і сухі вапняні водонепроникні грунту.

У каталозі ви можете купити насіння розмарину лікарського. На сайті представлена високоякісна продукція, по якій ви можете отримати детальну інформацію про її характеристики і виробника.

  • Заявник: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Підтримувач: Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: інші Культура: Розмарин лікарський Рік реєстрації: 2004
    детальніше відгуки: 0