Серадела посівна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Серадела посівна

Cераделла посівна - це однорічна бобова рослина відмінно підходить для посівів під жито і подальшого годування худоби. Завдяки своїм особливостям, встигає дати насіння і сіно після збирання основної рослини.

Дослідники помітили, що худоба, яка їла сераделу (точніше, сіно) відчуває себе відмінно, а молочні корови навіть збільшують надої молока.

Насінням потрібна волога - це варто враховувати, тому що без неї рослина буде проростати вкрай повільно. У середньому, серадела розвивається 150 днів, але, за певних умов цей період може затягнутися ще тижнів на три-чотири.

Щоб придбати насіння серадели посівної, вам достатньо пройти на сайт і оформити замовлення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, це не повинно викликати у вас ніяких складнощів, а докладний опис не дозволить помилитися і вибрати не ті сорти посівної серадели. Всі виробники, представлені на нашому сайті, заслуговують довіри і проходять ретельний відбір. Ми турбуємося про свої клієнтів і пропонуємо їм тільки найкраще.

  • Заявник: Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Серадела посівна Рік реєстрації: 2003
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук Підтримувач: Власник: Інститут сільського господарства Полісся Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Серадела посівна Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0