Сіда багаторічна - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Сіда багаторічна

Сіда багаторічна (ще вона називається гермафродитною або мальвою віргінською) - це багаторічна трава, яка дуже часто використовується як корм для тварин. Це багаторічна рослина, що дозволяє заготовляти силос і зелений корм досить довго. При хорошому розкладі ви можете не турбуватися протягом 10 років, і навіть більше - все залежить від початкового стану поля. Коренева система рослини дуже потужна - це варто враховувати.

Сіда має високу енергетичну цінність - саме тому вона досить популярна серед виробників кормів. Як і у випадках з іншими рослинами, траву краще збирати, поки стебло не почало грубіти, інакше корм з неї вийде не найкращий.

Насіння сіди багаторічної можна купити на нашому сайті. Це дуже просто - досить вибрати сорт, прочитати необхідну інформацію та оформити замовлення. При цьому вам не треба буде кудись їхати і самостійно забирати насіння - вони будуть доставлені в місце, яке ви вкажете. Це дуже зручно, особливо, якщо поряд з вами немає жодного більш-менш великого магазину.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Сіда багаторічна Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Сіда багаторічна Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0