Сочевиця харчова - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Сочевиця

Сочевиця - це їстівна культурна рослина сімейства Бобових. Вона дозріває в стручках, як правило, по дві насінини в кожному, і має близько 40 см у висоту. Сочевиця харчова класифікується відповідно до розмірів зерен.

Насіння сочевиці мають колір від жовтого до червоно-оранжевого, а так само зелений, коричневий і чорний. Сочевицю також розрізняють за розміром і по виду - у шкірці, цільну або розділену навпіл.

Існуючі сорти сочевиці

 • Коричнева - найбільш поширений тип. М'яка на смак, її часто називають земляною. У готовому вигляді вона стає більш м'якою, але як і раніше зберігає свою форму. Використовується для приготування супів.
 • П'ю французька зелена - сорт виведений у Франції, у регіоні Ле-Пюї, звідси і її назва. Ця сочевиця вважається найсмачнішою, оскільки вона має гострий смак. Більше підходить для приготування салатів.
 • Червона - використовується у східній кухні, має м'який, солодкий смак. Після приготування не зберігає свою форму, тому краще всього використовувати її для пюре.

На посів насіння сочевиці пророщують при температурі +4 градуси. Сочевиця є відмінною цілющою рослиною, а так само її вирощують, як овочеву рослину.

Де купити насіння сочевиці

На нашому сайті зібрані кращі виробники сочевиці, у нас ви можете ознайомитися з виробниками, подивитися всі розцінки і замовити доставку в свій регіон.

Схожі культури: нут звичайний, ячмінь звичайний ярий, ячмінь звичайний озимий, кукурудза звичайна, кукурудза - батьківські компоненти.

 • Заявник: Інститут зернового господарства Національної академії аграрних наук; Красноградська дослідна станція Інституту зернового господарства Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут зернового господарства Національної академії аграрних наук; Красноградська дослідна станція Інституту зернового господарства Національної академії аграрних наук Власник: Інститут зернового господарства Національної академії аграрних наук; Красноградська дослідна станція Інституту зернового господарства Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: бобові Культура: Сочевиця харчова Рік реєстрації: 2008
  детальніше відгуки: 0
 • Заявник: Луганський національний аграрний університет Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: бобові Культура: Сочевиця харчова Рік реєстрації: 1997
  детальніше відгуки: 0
 • Заявник: Луганський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук; Товариство з обмеженою відповідальністю "Насіння Луганщини" Підтримувач: Луганський інститут агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук; Товариство з обмеженою відповідальністю "Насіння Луганщини" Власник: Вид: Сільськогосподарські: бобові Культура: Сочевиця харчова Рік реєстрації: 2005
  детальніше відгуки: 0
 • Заявник: Луганський національний аграрний університет Підтримувач: Луганський національний аграрний університет Власник: Вид: Сільськогосподарські: бобові Культура: Сочевиця харчова Рік реєстрації: 2002
  детальніше відгуки: 0