Тифон - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Тифон

Тифон був створений ще в минулому столітті вченими-селекціонерами. Розроблений гібрид - з'єднує в собі властивості китайської капусти і турнепсу. Цю рослину створено як високоякісний корм для тварин.

За 40-50 днів можна отримати значний урожай дуже поживної зеленої маси. Виведено сорти Тифона, урожайність яких досягає до 1200 ц/га. Ще одним плюсом даної рослини є те, що його вирощування не приводить до виснаження грунту.

Навпаки, після збирання рослина тифон покращує структуру грунту. Його часто використовують як сидерат, для збагачення грунту, що дозволяє відмовитися від трудомісткого і дорогого внесення органічних добрив.

Рослина тифон - оптимальна культура для особистих підсобних господарств, так як в цьому гібриді є велика кількість цукру. На 30 кг свіжої рослини припадає 1 кг цукру. Вже через 3 дні після введення в раціон корів даної рослини, відбувається збільшення надоїв.

У нас можна вибрати і купити насіння трави тифон, для використання в особистому господарстві.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Тифон Рік реєстрації: 1998
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Тифон Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0