Тонконіг лісовий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Тонконіг лісовий

Серед газонних трав досить популярний тонконіг лісовий . Інша назва цієї рослини - тонконіг дібровний. Це кущовий злак невеликої висоти. Цвіте він влітку, припиняє своє зростання пізньої осені та під сніг йде зеленим.

Основні характеристики рослини

Краще висаджувати рослину в родючий грунт під деревами, так як тонконіг лісовий любить затінені ділянки. Хоча непогано переносить і сонячне місце розташування. Треба мати на увазі, що сорти газонної трави тонконогу стійкі до витоптування, але від частої стрижки виснажуються і випадають. Тому після скошування рослина відростає дуже повільно.

При вирощуванні тонконіг лісовий сильно кущиться. Він дуже чутливий як до посухи, так і до занадто високої вологості. Рослина вважається повністю розвиненою на третій рік. А тривалість життя становить 5-6 років.

Найчастіше тонконіг вибирають для засіву лугових газонів у лісопарках. Для партерних газонів тонконіг не самий відповідний вид рослини, оскільки погано переносить стрижку.

Купівля тонконога лісового

Розмножується ця рослина насінням або поділом куща. Найчастіше використовують насіннєвий спосіб. Замовити насіння тонконога лісового можна на нашому сайті. Крім того, там ви можете знайти багато іншої корисної інформації про рослину. А також дізнатися ціни, які, до речі, досить прийнятні.

  • Заявник: Фельдзаатен Фройденбергер ГмбХ унд Ко.КГ Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Тонконіг лісовий Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0