Тонконіг звичайний - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Тонконіг звичайний

Якщо раніше годувати тварин доводилося тим, що росте на найближчому лузі, то тепер можна чітко підібрати раціон - посіяти кілька видів рослин, які після підуть на сіно. Але як бути з пасовищами? Їх теж можна засіяти - сьогодні можна придбати навіть насіння мятлика звичайного - звичайнісінької трави, відомої своєю харчовою та естетичною цінністю.

Варто відзначити, що мятлик звичайний досить вибагливий, тому його краще сіяти на сонячних ділянках з хорошим грунтом. Там він швидко вкорінюється, і після цього його буде дуже складно витоптати. Це ще один плюс, особливо для тих, кому потрібна хороша газонна трава. Мятлик хороший варіант для оформлення різних газонів.

Існують різні сорти мятлика, але всі ми їх перераховувати не будемо - більш детальну інформацію ви можете подивитися на нашому сайті. Тут ви можете отримати цікаву для вас інформацію, зробити замовлення і купити насіння мятлика звичайного за цінами від виробника.

  • Заявник: ДЛФ - Тріфоліум А/С Підтримувач: Власник: Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Тонконіг звичайний Рік реєстрації: 2001
    детальніше відгуки: 0