Турнепс - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Турнепс

Турнепс (ще його називають кормовою ріпою) - дворічна рослина, яка поширена тільки на городах і полях. Використовується він, як правило, тільки на корм худобі - дворічна рослина вирощується для того, щоб після згодувати плоди домашній худобі. Кормова ріпа в урожайний рік може навіть не поміститися в досить великому відрі.

Існує й інший варіант: спочатку на поле пускають велику худобу, яка начисто з'їдає листя і навіть наземну частину коренів рослин. Після цього, туди ж запускають свиней - вони знаходять і з'їдають з коренеплоди. Це досить зручна система.

Насіння турнепсу знайти досить просто, але варто стежити, щоб вам продали саме кормовий турнепс. Існують декілька видів, які вирощують для людей - щоб не помилитися і купити те, що потрібно, необхідно шукати перевірених постачальників або ж звернутися до нас. У нас є всі сорти кормової ріпи з докладними описами, які допоможуть вам зорієнтуватися і вибрати те, що потрібно. При бажанні, ви також можете дізнатися про наших постачальників і робити вибір, спираючись на отриману інформацію.

  • Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю" Свитязь" Підтримувач: Власник: Товариство з обмеженою відповідальністю" Свитязь" Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Турнепс Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0