Вігна спаржева - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Вигна спаржева

Вигна спаржева - це квасоля, або як ще називають «коров'ячий горох». Саме така квасоля має лікувальні властивості при вживанні її насіння і незрілих плодів.

Недоспілі плоди вігни містять вуглеводи, органічні кислоти, жири, мінеральні речовини, вітамінний набір і біологічно активні речовини. Насіння спаржевої квасолі за вмістом білків перевищують рибу і наближаються до м'яса, при цьому їх засвоюваність людським організмом становить не менше 75%, за якістю їх прирівнюють до курячих яєць.

Сорти вігни

Сорти спаржевої квасолі, залежно від будови стулок бобів, бувають:

  • зернові;
  • напівцукрові;
  • цукрові;
  • спаржеві.

Зернові сорти вживають у їжу тільки у вигляді зрілого насіння.

Висаджування спаржевої квасолі

Висаджувати спаржеву квасолю на одному місці потрібно не частіше, ніж раз на 3-4 роки. Перед цим грунт заправляється органічними добривами (компост або перегній). Перед посівом необхідно витримати насіння 20 хвилин в міцному розчині марганцівки, після цього ретельно промити водою.

Ціни на насіння спаржевої квасолі залежать від її сорту. Перед тим, як придбати насіння, необхідно врахувати особливості вирощування. Вибрати й купити насіння вігни за цінами від виробника можна на нашому сайті.

  • Заявник: Інститут південного овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут південного овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Власник: Інститут південного овочівництва і баштанництва Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: овочеві Культура: Вігна спаржева Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0