Житняк - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Житняк

Житняк є цінною кормовою рослиною, що володіє високою посухостійкістю і здатністю плодоносити до 10-12 років. Трава житняк максимально продуктивна з третього року життя. За сезон дає один укіс і одну отаву. Відрізняються особливими кормовими перевагами: вміст протеїнів досягає 10-12%.

Сіяти насіння житняку краще під покрив ярих та озимих культур. Норма висіву рослини в якості самостійної культури від 12 до 14 кг на гектар. З 1 гектара рослина дозволяє отримати до 10 центнерів сіна. Житняк на посів добре вдається під час літньої сівби. Прибирання ведеться як роздільним способом, так і за допомогою комбайна.

Сорти

На даний момент на сайті представлені найбільш продуктивні сорти житняку від передових вітчизняних виробників:

  • Кімбурн (Інститут землеробства від НААУ);
  • Петровський (Інститут кормів від НААУ);

Все насіння рослин пройшло передпосівну підготовку, що дозволяє бути впевненим у великому відсотку схожості. Купити насіння житняку можна, зробивши замовлення на сайті. При цьому доставка буде здійснюватися безпосередньо від заявника за оптовими цінами.

  • Заявник: Інститут землеробства південного регіону Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут землеробства південного регіону Національної академії аграрних наук Власник: Інститут землеробства південного регіону Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Житняк Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0
  • Заявник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Підтримувач: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Власник: Інститут кормів Національної академії аграрних наук Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Житняк Рік реєстрації: 2008
    детальніше відгуки: 0