Живокіст шорсткий - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
 
 
Ви тут:

Живокіст шорсткий

Посухостійка культура сімейства бурашникових. Живокіст шорсткий має тривале цвітіння і високу регенераційну здатність. Його зелена маса володіє хорошими смаковими властивостями.

Згодовування тваринам зеленої маси можна починати при висоті пагонів 30-40 см і до початку цвітіння. Жорсткий живокіст досить поживна рослина, що не поступається по наявності білків і протеїнів бобовим травам. Однак наявність жорсткого пуху на листках і стеблах рослини передбачає його попереднє підв'ялювання.

Особливо цінно рослина проявляється в беконому свинарстві. Для підвищення несучості у птахів рекомендується щоденне годування сумішшю подрібненого живокосту і висівок. Корисною рослина буде і для телят - спочатку у вигляді різаної, а потім злегка підв'яленого корму.

На сайті представлені сорти шорсткого живокосту, найпродуктивнішим з них є НАНУ-90 від Національного ботанічного саду НААУ. Все насіння живокосту можна замовити і придбати на сайті за цінами від виробника, як в роздріб, так і оптом.

  • Заявник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Підтримувач: Власник: Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України Вид: Сільськогосподарські: кормові Культура: Живокіст шорсткий Рік реєстрації: 2009
    детальніше відгуки: 0