МінАПіП Україна не підвищувало свій прогноз щодо врожаю зернових і зернобобових культур в 2011 р. - заява - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

МінАПіП Україна не підвищувало свій прогноз щодо врожаю зернових і зернобобових культур в 2011 р. - заява

Міністерство аграрної політики і продовольства Україні не підвищувало свій прогноз по збору врожаю зернових та зернобобових культур в 2011 р., залишивши його на рівні 46-47 млн. т. Про це повідомили в прес-службі МінАПіП.

"Заявлене підвищення збору врожаю зернових культур першим заступником міністра аграрної політики і продовольства України М. Безуглим було сказано їм, як президентом Академії аграрних наук. Міністр аграрної політики і продовольства Н. Присяжнюк не озвучував цієї цифри, він обережний у прогнозах. Потрібно дочекатися певної граничної точки по збору врожаю і потім вже робити прогнози. З вуст міністра ця цифра не звучала. Ми не можемо сказати, що Міністерство офіційно підняло свій прогноз урожаю зернових до цифри в 51 млн. т ", - заявили в прес-службі.

Нагадаємо, 28 липня 2011 р. в ході прес-конференції перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України, президент Національної академії аграрних наук М. Безуглий заявив, що, за прогнозами МінАПіП, урожай ранніх зернових становитиме близько 33 млн. т, пізніх і круп'яних культур - 18 млн. т, тобто в цілому до 51 млн. т.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини