Микола Присяжнюк: Конкуренція серед хлібопекарень унеможливить зростання цін на хліб - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк: Конкуренція серед хлібопекарень унеможливить зростання цін на хліб

Кількість та якість цьогорічного врожаю пшениці з запасом покривають внутрішні потреби України. Тим не менш, в країні потрібно створювати умови для конкуренції серед хлібопекарень, що унеможливить зростання цін на хліб без втручання з боку держави. На цьому наголосив сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, перебуваючи з робочою поїздкою в Житомирській області.

Україна цього року з запасом забезпечена продовольчою пшеницею для виробництва муки та хліба. «Окрім того, Аграрний фонд вже закупив 1,5 млн. тонн зерна нового врожаю, що надасть можливість державі вплинути на ціни на зерно, якщо буде така необхідність», - відзначив Микола Присяжнюк.

Також очільник Мінагрополітики наголосив на необхідності сприяти розвитку приватних хлібопекарень. «В Закарпатській області, наприклад, на сьогодні біля 150 підприємств і «приватників» виробляють хліб. Звичайно, між ними існує конкуренція, а тому у споживачів питань щодо ціни на хліб не виникає. Приватні виробники, як правило, набагато спритніші. І вони швидше здатні знайти муку за тією ціною, що дозволить виробляти доступний хліб», - відзначив Міністр.Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/

 


Новини України
Останні новини