Міністр: Цього року на формування продовольчого резерву направлено 7 млрд. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Міністр: Цього року на формування продовольчого резерву направлено 7 млрд. грн.

Цього року держава надає безпрецедентну допомогу аграрному ринку. Тільки на створення запасів продовольства буде направлено більше 7 млрд. грн. Також значна фінансова підтримка надаватиметься на розвиток молочного скотарства. Про це сьогодні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, перебуваючи з робочою поїздкою у Житомирській області.

«Цього року на фінансування аграрного фонду направлено більше 7 млрд. грн. З них 2,2 млрд. грн. – зі спецфонду держбюджету. Ще близько 5 млрд. грн. - за рахунок розміщення облігацій внутрішньої державної позики. Ці гроші дозволять сформувати потужний державний запас продовольства, який дозволить не лише гарантувати продовольчу безпеку, але й уникнути втручання держави, в першу чергу, в ринок зернових», - повідомив Міністр.

Ще один пріоритетний напрямок державної підтримки АПК – розвиток молочного скотарства. «Зараз ми пропонуємо виплачувати сільгосппідприємствам по 5 тис грн. за кожну прирощену корову продуктивністю більше 4300 літрів», - поінформував Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінарополітики, обсяги споживання молока в Україні зараз становлять приблизно 9,6 млн. тонн. Ще близько 1,8 млн. тонн експортується у вигляді сирів та іншої молочної продукції. «При цьому потенціал збільшення як внутрішнього споживання, так і експорту є. Тому ми зараз повинні замотивувати селян та виробників для того, щоб зупинити спад поголів’я великої рогатої худоби та наростити обсяги виробництва молока», - зауважив Міністр.Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/

 


Новини України
Останні новини