Госсельхозінспекція Україна анулювала дію сертифіката відповідності зернового складу в Черкаській області - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • Госсельхозінспекція Україна анулювала дію сертифіката відповідності зернового складу в Черкаській області
Курсы НБУ на сегодня

Госсельхозінспекція Україна анулювала дію сертифіката відповідності зернового складу в Черкаській області

Черкаської обласної державної хлібної інспекцією (Черкаська ОДХІ), яка увійшла до складу Державної інспекції сільського господарства Україна, за результатами проведення позапланового технічного нагляду на зерновому складі ТОВ "Кононівскій елеватор" було прийнято рішення про анулювання дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна, виданого даному підприємству . Про це 28 липня 2011 повідомляється на офіційному сайті Державної інспекції сільського господарства.

Зокрема, таке рішення прийнято з огляду на те, що підприємством порушено вимоги Технічного регламенту зернового складу, затвердженого наказом МінАПіП # 228 Україна від 15.06.04 р. та Інструкцією про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах.

Нагадаємо, що до цього Черкаської ОДХІ було прийнято рішення про призупинення дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна на цьому підприємстві з тих же причин.

Крім того, голова Госсельхозінспекціі Україні Н. Поєдинок зобов'язав обласні державні хлібні інспекції проводити систематичний державний нагляд за якісними показниками зерна нового врожаю у всіх регіонах при надходженні його на сертифіковані зернові склади.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини