В АР Крим проходить нарада-семінар на тему «Сільськогосподарські кооперативи як важіль сталого розвитку сільських територій» - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
  • Головна
  • ::
  • Новини
  • ::
  • Новини України
  • ::
  • В АР Крим проходить нарада-семінар на тему «Сільськогосподарські кооперативи як важіль сталого розвитку сільських територій»
Курсы НБУ на сегодня

В АР Крим проходить нарада-семінар на тему «Сільськогосподарські кооперативи як важіль сталого розвитку сільських територій»

В АР Крим проходить нарада-семінар на тему «Сільськогосподарські кооперативи як важіль сталого розвитку сільських територій». Організаторами семінару є Програма розвитку та інтеграції Криму, Мінагрополітики України та Криму та Спілка учасників сільськогосподарських кооперативів України.

Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Ірина Синявська повідомляє про ефективну роботу Програми розвитку та інтеграції Криму з об’єднання селянських домогосподарств.

33 кооперативи створено в Криму завдяки проекту. "Ми зустрілись з лідерами сільських громад, депутатами сільрад, обслуговуючих кооперативів та районних влад Первомайського та Роздольненського районів. Шість кооперативів, в яких ми побували, очолюють молоді люди до 30 років. Вони повірили в себе, і в них повірили люди. Вони пишаються тим, що змогли отримати 70 центнерів з гектара врожаю ранніх зернових. Якби кожен окремо обробляв свій пай, - говорить керівник СОК "Катрин" Олег Подлесний, - ми не змогли б придбати техніку і якісно обробити землю. Вже є бажаючі вступити до нашого кооперативу, але рішення всіх 16 членів СОКу ще не прийняли."

Задоволені і сільські голови цих громад. Кооператори допомогли перекрити дах на школі, опікуються іншими соціальними проблемами. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк вимагає від усіх державних менеджерів посилення уваги до сільського розвитку. "Соціально мобілізована і активна громада завжди матиме підтримку держави",- впевнений Міністр.

http://www.minagro.gov.ua/

 


Новини України
Останні новини