Агрохолдинг "Астарта" в I півріччі 2011 р. збільшив EBITDA на 40% - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Агрохолдинг "Астарта" в I півріччі 2011 р. збільшив EBITDA на 40%

Агрохолдинг "Астарта", найбільший виробник цукру в Україну, в першому півріччі 2011 р. збільшив EBITDA на 40% - до 750 млн. грн. Як говориться в повідомленні компанії, її консолідований дохід зріс на 25% - до 1,3 млрд. грн.

"Астарта" пояснює зростання фінансових показників успішною маркетинговою політикою і сприятливою ринковою ситуацією. Так, зростання консолідованого доходу сприяло динамічне збільшення обсягів продажів зернових та олійних. Позитивний внесок у підвищення прибутковості вніс також сегмент тваринництва, продажі якого зросли на 30%.

На збільшенні EBITDA позначився також позитивний ефект від переоцінки біологічних активів, обумовлений розширенням посівних площ, підвищенням врожайності основних культур, а також зростанням активів молочного тваринництва, говориться в повідомленні.

"Астарта" також повідомляє про початок збирання ранніх зернових. "Поточні показники підтверджують попередній прогноз компанії про те, що урожай цього сезону повинен перевищити 500 тис. т зернових і олійних і 2 млн. т цукрового буряка", - зазначаються в компанії.

Серед основних досягнень за звітний період "Астарта" вказує нарощування земель в обробці до 230 тис. га, купівлю Новоївановського і Савінського цукрових заводів у Харківській області, де йде створення інтегрованих виробничих підрозділів, і початок переробки цукру-сирцю на Яреськівському цукровому заводі в рамках стратегії сировинної диверсифікації. У поточному сезоні планується переробити понад 30 тис. т цього продукту.

Крім того, компанія придбала понад 300 одиниць сільськогосподарської техніки та вантажного транспорту на суму понад EUR20 млн.

"Астарта" в 2010 р. збільшила чистий прибуток в 2,7 рази - до EUR80, 04 млн. Її консолідований дохід за минулий рік виріс на 71% - до EUR219, 33 млн.

Агрохолдинг торік переробив 1,56 млн. т буряків і зробив 200 тис. т цукру, що склало близько 13% загального виробництва бурякового цукру в Україну і зберегло за компанією перше місце на ринку.

Земельний банк компанії в першому кварталі 2011 р. досяг 225 тис. га. За підсумками 2011 р. компанія має намір збільшити його до 250 тис. га.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини