Україна: в 2012 р. аграрії можуть засіяти на 10% менше ярих культур - експерт - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Україна: в 2012 р. аграрії можуть засіяти на 10% менше ярих культур - експерт

Через продовження експортних мит на зерно в Україну, аграрії можуть зменшити посіви ярих культур на 10%. Таку думку на прес-конференції висловив експерт аграрних ринків Т. Гагалюк.

Він зазначив, що в принципі експортні мита на зерно можуть вплинути на посів ярих культур. За його словами, якщо вони будуть продовжені після 1 січня 2012 р., то можна чекати скорочення площ ярих культур. "Я не сказав би, що воно буде дуже суттєва, але в принципі 10% площ могло б скоротитися", - припустив він.

Нагадаємо, з 1 липня 2011 р. встановлюються експортні мита на експорт зернових у розмірі 9-14% до 2012 р. і вступає в дію норма Податкового кодексу, згідно з якою трейдерів позбавляють відшкодування ПДВ.

Як повідомлялося раніше, 19 травня ц.р. Верховна Рада Україна прийняла в цілому урядовий законопроект # 3387-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур".

Експортне мито на пшеницю діє на рівні 9%, але не менше 17 євро / т, на ячмінь - 14%, але не менше 23 євро / т, на кукурудзу - 12%, але не менше 20 євро / т. Президент України В. Янукович підписав цей закон 10 червня 2011

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини