Микола Присяжнюк супроводжує Миколу Азарова в робочій поїздці до Вінницької області - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк супроводжує Миколу Азарова в робочій поїздці до Вінницької області

Сьогодні, 2 серпня, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк разом з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим перебуває з робочою поїздкою у Вінницькій області. На порядку денному – питання щодо перспектив розвитку садівництва, цукрової галузі та виробництва біоетанолу.

В ході візиту Міністр аграрної політики та Прем’єр-міністр України відвідають новозбудований комплекс зі зберігання фруктів та овочів ТОВ «Агро-Еталон» в селі Василівка Тиврівського району, оглянуть сади підприємства, ознайомляться з сучасними технологіями вирощування фруктів та обговорять перспективи розвитку садівництва.

Після цього у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбудеться Нарада з питань розвитку цукрової галузі та перспектив виробництва біоетанолу в Україні. У Нараді візьмуть участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Калетнік, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига, Голова правління Національної асоціації цукровиків України Микола Ярчук, інвестори цукрових заводів і цукрових компаній, члени Ради НАЦУ «Укрцукор», представники спиртової галузі України.

Прес-служба

http://www.minagro.gov.ua/

 


Новини України
Останні новини