Микола Присяжнюк супроводжує Віктора Януковича в робочій поїздці до Херсонської області - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Микола Присяжнюк супроводжує Віктора Януковича в робочій поїздці до Херсонської області

Сьогодні, 4 серпня, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк разом з Президентом України Віктором Януковичем перебуває з робочою поїздкою у Херсонській області. Під час візиту Президент та Міністр ознайомляться зі станом справ в агропромисловому комплексі області, зокрема розвитком овочівництва та переробної галузі.

Програмою візиту передбачено, зокрема, огляд будівництва логістичного центру зі сховищем для зберігання свіжих овочів та фруктів, що ведеться у м. Каховка на території колишнього заводу залізобетонних виробів. Перша черга логістичного центру вже готова прийняти цьогорічний урожай обсягом 50 тисяч тонн, що, за словами інвесторів будівництва, зробить це сховище найбільшим у країнах СНД та Центрально-Східної Європи. А після завершення будівництва у центрі одночасно можна буде зберігати понад 200 тисяч тонн овочів.

Також Президент та Міністр ознайомляться з селекційними дослідженнями у вирощуванні овочевих культур на селекційно-випробувальній станції з овочівництва «Нуменс» ТОВ «Байер» - компанії, яка входить у четвірку світових лідерів у дослідженнях, селекції, виробництві та продажі насіння овочевих культур.

Прес-служба


Новини України
Останні новини