Українські аграрії розпочали збір кукурудзи - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Українські аграрії розпочали збір кукурудзи

Станом на 29 серпня збирання ранніх гібридів зернової кукурудзи здійснено на площі 2 тис. га. Отримано 7 тис. тонн зерна при врожайності 30,9 ц/га. Також розпочинається збирання соняшнику, сої та цукрових буряків. Про це повідомив сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

За словами очільника Мінагрополітики, до збирання цього року підлягає понад 4 млн. га пізніх зернових культур, 5,7 млн. га соняшнику та сої, 540 тис. га цукрових буряків, понад 200 тис. га пізніх овочевих культур, біля 700 тис. га кормових культур, включаючи кукурудзу на силос. «Попереду значний обсяг осінніх польових робіт, необхідно з найменшими втратами зібрати весь вирощений врожай та закласти надійну основу на наступний рік», - підкреслив Микола Присяжнюк.

Загалом зернові та зернобобові культури зібрані на площі 11,4 млн. га, що становить 73% до прогнозу. Намолочено вже 34,6 млн. тонн зерна при врожайності 30,3 ц/га. У 2010 р. врожайність становила 24,7 ц/га.

На сертифіковані зернові склади станом на 26 серпня надійшло майже 10,5 млн. тонн зерна, у тому числі 6,8 млн. тонн пшениці, 2,3 млн. тонн ячменю, 81 тис. тонн гороху, 78,3 тис. тонн жита та 8,2 тис. тонн гречки. Співвідношення продовольчої пшениці до фуражної становить в середньому 70% до 30%.Прес-служба


Новини України
Останні новини