Присяжнюк: Міністерство почало співпрацю з Асоціацією сільських голів по відродженню сільських територій - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Присяжнюк: Міністерство почало співпрацю з Асоціацією сільських голів по відродженню сільських територій

Наступного року розвиток сільських територій буде пріоритетним завданням Міністерства аграрної політики та продовольства України. На цьому наголосив сьогодні після засідання Кабінету Міністрів очільник Мінагрополітики Микола Присяжнюк. За словами Міністра, наразі налагоджена співпраця з Асоціацією сільських голів, яка допоможе реалізувати стратегічні плани щодо відродження села.«На селі проживає більше 14 млн. українців. І тому робочі місця і збереження українського села – це є вкрай важливо для нашої країни. Тому наступного року це стане пріоритетом у роботі Мінагрополітики. З цією метою ми співпрацюємо з Асоціацією голів сільських і селищних рад. Вони підтримують наші цілі та задачі, і я впевнений, що з допомогою сільських голів ми реалізуємо ті плани, які ми собі поставили на наступний рік», - зазначив очільник Мінагрополітики.

За словами Миколи Присяжнюка, Міністерство розпочинає роботу щодо мотивації розвитку одноосібних сільгосппідприємств, малого бізнесу на селі.

«Ми пропонуємо проекти під назвою «Маєток» для утримання молочного скотарства, проект для утримання і розведення свиней, а також для вирощування овочів і фруктів. І держава буде активно надавати фінансову підтримку. Наступного року будемо впроваджувати систему кооперації, заготівлі молока спільно з переробними підприємствами, аби цей ланцюг від виробника до споживача вдалося скоротити», - зазначив Міністр.

Прес-служба


Новини України
Останні новини